KARIERA

Praktyki studenckie

Zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z systemem SEE Electrical Expert oraz ZWCAD
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • wsparcie w projektach Działu Technicznego oraz codziennych obowiązkach

Od kandydata oczekujemy:

  • statusu studenta na Wydziale Elektrycznym Politechniki Częstochowskiej
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • mile widziana znajomość programu ZWCAD
  • mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • otwartości na nowe zadania, motywacji, zaangażowania, komunikatywności

Oferujemy:

  • zdobycie praktycznej wiedzy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • współpraca z zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, nauczymy Cię tego czego jeszcze nie potrafisz
  • elastyczny czas pracy – indywidualnie opracowany harmonogram współpracy
  • zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą, wsparcie opiekuna praktyk
  • możliwość współpracy po odbyciu praktyk

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści klauzuli:
„Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych tj. ELQ S.A. z siedzibą w Częstochowie 42-200, ul. Jagiellońska 81/83, NIP: 8992609747. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania zamieszczonych na stronie www.elqsa.pl.”

Dane są przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, to dane przestaną być przetwarzane.