KARIERA

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i negocjowanie umów i zamówień
  • Weryfikacja i negocjowanie warunków umów sprzedaży oraz zamówień
  • Zapewnienie zgodności działalności firmy z obowiązującymi przepisami prawa

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa kontraktowego
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się sektorze energetycznym.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści klauzuli:
„Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych tj. ELQ S.A. z siedzibą w Częstochowie 42-200, ul. Jagiellońska 81/83, NIP: 8992609747. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania zamieszczonych na stronie www.elqsa.pl.”

Dane są przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, to dane przestaną być przetwarzane.