Language
Język

EN PL

ELQ SPÓŁKA AKCYJNA


Dane kontaktowe :

ul. Jagiellońska 81/83
42-200 Częstochowa, Polska,

Dane kontaktowe :

tel./fax.:+48 34 366 14 39
e-mail: office@elqsa.pl

NIP: 8992609747
REGON: 020532307
KRS: 0000368054

Kapitał Akcyjny: 10.000.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy w Częstochowie, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Krzysztof Zawadzki


Prezes Zarządu
k.zawadzki@elqsa.pl

Marcin Sołtysiak


Doradca Zarządu
m.soltysiak@elqsa.pl

DZIAŁ PRODUKCJI


 

Jolanta Palacz


Dyrektor ds. produkcji
j.palacz@elqsa.pl

Marcin Cekus


Za-ca Dyrektora ds. produkcji
m.cekus@elqsa.pl

Adam Jonczyk


Kierownik ds. przygotowania produkcji
a.jonczyk@elqsa.pl

Małgorzata Domańska


Specjalista ds. przygotowania produkcji
m.domanska@elqsa.pl

Adrian Górski


Specjalista ds. przygotowania produkcji
a.gorski@elqsa.pl

Krzysztof Knapik


Kierownik ds. produkcji
k.knapik@elqsa.pl

Jacek Sieradzki


Kierownik ds. zaopatrzenia
zakupy@elqsa.pl

Paweł Zarębski


Specjalista ds. zaopatrzenia
p.zarebski@elqsa.pl

Przemysław Jakubczak


Specjalista ds. zaopatrzenia
p.jakubczak@elqsa.pl

Mariusz Piegdoń


Technolog ds. produkcji
m.piegdon@elqsa.pl

Agnieszka Jasińska


Kierownik ds. kontroli jakości
a.jasinska@elqsa.pl

Damian Zych


Kontroler jakości
d.zych@elqsa.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I ROZWOJU


 

Daniel Walkowiak


Dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju
d.walkowiak@elqsa.pl

Paweł Nabiałek


Kierownik ds. sprzedaży i rozwoju
p.nabialek@elqsa.pl

Szymon Buła


Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju
s.bula@elqsa.pl

DZIAŁ OZE


 

Joanna Szeląg


Dyrektor ds. OZE
j.szelag@elqsa.pl

Damian Zarębski


Specjalista ds. budowy i OZE
d.zarebski@elqsa.pl

Michał Nikonowicz


Specjalista ds. technicznych i serwisu
m.nikonowicz@elqsa.pl

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY


 

Maria Szczepańczyk


Księgowa
ksiegowosc@el-q.com.pl

Paulina Ściubeł


Koordynator ds. finansowo-księgowych
p.sciubel@elqsa.pl

Patryk Zawadzki


Kontroler Finansowy
p.zawadzki@elqsa.pl

WYDZIAŁ KADR I ADMINISTRACJI


 

Joanna Kowalik


Specjalista ds. kadr i administracji
office@elqsa.pl

Marta Rakus-Zubek


Koordynator ds. administracji i rozwoju
m.rakus@elqsa.pl

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH


Dane kontaktowe :

ul. Jagiellońska 81/83
42-200 Częstochowa, Polska,

Dane kontaktowe :

tel./fax.: +48 34 366 14 39
e-mail: office@elqsa.pl

KONTAKT Z MEDIAMI


e-mail: media@elqsa.pl

FARMY PV

Farmy Fotowoltaiczne

Energia słoneczna jest najobfitszym źródłem energii odnawialnej.

FARMY PV

STACJE TRANSFORMATOROWE

Stacje Transformatorowe

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu pełną ofertę stacji transformatorowych marki ELQ.

STACJE TRANSFORMATOROWE

FARMY WIATROWE

Farmy wiatrowe

Energia z farm wiatrowych jest jedną z obfitszych źródeł energii odnawialnej (OZE).

FARMY WIATROWE

OFERTA

Oferta

Zapoznaj się z ofertą usług świadczonych przez ELQ

OFERTA

DO POBRANIA

Do pobrania

Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne pliki do pobrania

DO POBRANIA

STACJA WIDOK 360°

Stacja Transformatorowa 360°

STACJA WIDOK 360°

O NAS

O Nas

Poznaj historię naszej firmy

O NAS

GALERIA

Galeria

Zobacz nasze stacje w terenie

GALERIA

KARIERA

Kariera

Nie czekaj dołącz do grona specjalistów.

KARIERA

ZARZĄD

Zarząd

ZARZĄD

RADA NADZORCZA

Sprawdź skład naszej rady

RADA NADZORCZA

RELACJE INWESTORSKIE

Nasze relacje inwestorskie

RELACJE INWESTORSKIE

KONTAKT

Kontakt

Jeśli posiadasz pytania bądź wątpliwości pisz do nas.

KONTAKT

CERTYFIKATY

Certyfikaty

Zapoznaj się z posiadanymi przez nas certyfikatami

CERTYFIKATY

ELQ SPONSORUJE SPORTOWCÓW

ELQ sponsoruje sportowców

ELQ SPONSORUJE SPORTOWCÓW

KONTAKT Z AKCJONARIUSZAMI

Kontakt z naszymi akcjonariuszami

KONTAKT Z AKCJONARIUSZAMI

ELQ S.A. Zapraszamy do kontaktu.
ELQ S.A.

Specjalizujemy się w produkcji prefabrykowanych stacji transformatorowych SN/nn, rozdzielnic elektrycznych oraz wykonawstwie inwestycji kompleksowych w zakresie dostaw, montażu i uruchomienia urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych. Budujemy również farmy słoneczne (farmy PV) w systemie EPC pod klucz. Zapewniamy pełen zakres usług w systemie ,,Zaprojektuj-Wybuduj“. Projektujemy i aktualizujemy dokumentację.

SZYBKI KONTAKT
  • 42-200 Częstochowa, Polska
    Ul. Jagiellońska 81/83
  • office@elqsa.pl
  • +48 34 366 14 39

footer.created Mindb Group