Language
Język

EN PL

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Energia Słoneczna

Energia słoneczna jest najobfitszym źródłem energii odnawialnej. To także najczystsza i najbardziej dostępna forma energii pozyskiwana z odnawialnych źródeł. Ze względu na swój uniwersalny charakter energetyka słoneczna znajduje zastosowanie prawie w każdym miejscu na ziemi.

Farma fotowoltaiczna to instalacja naziemna pozwalająca nie tylko na znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną ale przede wszystkim na generowanie dodatkowego zysku.

ELQ SA realizuje budowę farm w systemie EPC obejmującym:

  • aktualizację dokumentacji
  • projektowanie
  • produkcję oraz dostawę stacji transformatorowych
  • budowę farmy
  • wykonanie przyłączy, pomiarów i odbiorów

Stworzyliśmy największą grupę wykonawczą która w systemie EPC buduje farmy PV w Polsce.

Dzisiaj nasza grupa wspólnie z partnerami, na budowach zatrudnia prawie 350 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W miesiącu kwietniu dołączają do naszej grupy dwaj Partnerzy, powiększając grono kadry wykonawczej o kolejne ok 150 ludzi bezpośrednio na farmach słonecznych. W ten sposób nasza Grupa jest największą firmą wykonawczą w Polsce z możliwościami budowy prawie 300 MW rocznie. Posiadamy w większości własny sprzęt co ułatwia planowanie budowy. Zatrudniamy najlepszych kierowników budowy, inspektorów nadzoru oraz project managerów. Własny mobilny serwis, grupy dokonujące wszystkich pomiarów w terenie, dla wszystkich potrzeb OSD. Posiadamy 4 własne biura projektowe w grupie, które wykonują na potrzeby projekty budowlane zamienne. Przygotowują dokumentację do urzędów i starostw, oraz dokumenty do koncesji dla URE, a także pozyskania pozwolenia na użytkowanie farmy.


ELQ S.A. Zapraszamy do kontaktu.

ELQ S.A.

Specjalizujemy się w produkcji prefabrykowanych stacji transformatorowych SN/nn, rozdzielnic elektrycznych oraz wykonawstwie inwestycji kompleksowych w zakresie dostaw, montażu i uruchomienia urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych. Budujemy również farmy słoneczne (farmy PV) w systemie EPC pod klucz. Zapewniamy pełen zakres usług w systemie ,,Zaprojektuj-Wybuduj“. Projektujemy i aktualizujemy dokumentację.

SZYBKI KONTAKT

42-200 Częstochowa, Polska
Ul. Jagielońska 81/83
office@elqsa.pl
+48 71 726 21 21


Projekt i wykonanie Mindb Group